BirBes’e Başlarken…

317

Beslenme Biliminin Geleceği…

Canlı varlıkların tamamının yaşamak için beslenmek zorunda olması, sağlıklı insanın uzun ve kaliteli yaşamak ve nesil bırakmakla ilgili içgüdüsü, pek çok insanın bunun ticaretini yapma sevdası, günümüzde pek çok insanının içinde olmak için büyük bir iştah duyduğu, dünya ticaretinin büyük bir kısmını oluşturan beslenme/diyetetik bilimi daha çok şeyler görecek…

“Beslenme ve Diyetetik” bilim olarak ele alınmasından bu yana birçok aşama kaydetmiş, üzerinde en çok yazılıp çizilen, en trend olan konuların arasında yer almış ve belli ki sonsuza kadar devam edecek… “Beslenme ve Diyetetik” biliminin birinci el ve asıl sahibi olan diyetisyenler, beslenme ve diyet uzmanları ve akademisyenleridir. Üzerinde bu kadar çok spekülasyonun olduğu beslenme bilimi, kendi geleceğine doğru sürekli ilerlerken, kirli ve temiz bilginin sörf yaptığı günümüzde, gezegenin ve insanın geleceği için en az hata ile rota belirlemek zorundadır. Gençlerin çok benimsediği internet ortamında, gerçek profesyonellerinin ve adaylarının var olduğu yarı profesyonel alanda bilgilerini ve araştırdıklarını paylaştığı, insanın parmak izi gibi kişiye özel olan beslenmesinde ipucu niteliğindeki, abartılı olmayan, mucize dağıtmayan, hayal satmayan bu portalın başarıya ulaşması en büyük dileğimdir.

Sevgilerimle…

Uyarı! BirBes.com içeriklerinin bir bölümü veya tamamı, BirBes. com – Beslenme Biliminin Geleceği’nin daha önceden yazılı izni ve onayı alınmadan kopyalanamaz, yayımlanamaz, hiçbir ortamda kaydedilemez, değiştirilemez ve uyarlanamaz. Bütün yasal haklar saklıdır.
Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
İbrahim Halil Bağış 🦅

Bizlere aşıladığınız, önce “insan sağlığı” ilkesiyle ve bilimin ışığıyla hareket etmeyi asla unutmayacak, bu meşaleyi sizin de desteğinizle en iyi yerlere taşıyacağız sayın hocam.
İyi ki varsınız. Her şey için tekrar tekrar teşekkürler.