Telif Hakkı

www.birbes.com internet sitesindeki tüm içerik bu sayfalarda kullanıldığı şekliyle BirBes. com – Beslenme Biliminin Geleceği‘ne aittir. BirBes. com – Beslenme Biliminin Geleceği internet sayfalarına ulaştığınızda, bu sayfalarda bulunan bütün içeriği sadece kişisel kullanımınız amacıyla görüntülediğinizi kabul etmiş olursunuz.

Bu sitede yer alan hukuki bilgi, yorum ve diğer bütün sair içerik  yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İnternet sitesinde yayımlanan bütün bilgiler ve içerikten, hiçbir şekil ve koşulda, kesinlikle, sorumluluk kabul etmediğini BirBes. com – Beslenme Biliminin Geleceği beyan eder.

Bu internet sitesinde bilgilendirme amaçlı yayımlanan her türlü içerik, bütün yasal ve diğer sair düzenlemeler uyarınca, telif, hukuki danışmanlık, hukuki öneri, reklam, icap veya kabul anlamına gelmez.

Bu internet sitesinde paylaşılan bilgiler, logo ve diğer sair içeriğin telif hakları ve mülkiyeti BirBes. com – Beslenme Biliminin Geleceğine aittir. Bu içeriğin bir bölümü veya tamamı, BirBes. com – Beslenme Biliminin Geleceği’nin daha önceden yazılı izni ve onayı alınmadan  kopyalanamaz, yayımlanamaz, hiçbir ortamda kaydedilemez, değiştirilemez ve uyarlanamaz. Bütün yasal haklar saklıdır.

Bu internet sitesini ziyaret eden, yukarıda sayılan şartları da peşinen kabul etmiş sayılır.