3. Nesil Yazar Alımları Hakkında

916

Siz değerli takipçilerimizin bizlere verdiği destek ile, belirlediğimiz hedefler ve etik kurallarımız, daima aktif, güncel ve yenilikçi bir yönetim anlayışıyla, yayın hayatımızın 4. ayında hızla yükselmeye devam ediyoruz.

  • Sitemize ve sosyal medya hesaplarımıza gelen destek mesajlarının bizleri gururlandırdığı kadar, taklitlerimizin çoğalmaya başlaması da; ne kadar doğru yolda olduğumuz gerçeğini bizlere bir daha göstermiştir.

Son zamanlarda oldukça fazla karşılaştığımız, “yazar olma” isteklerine kayıtsız kalmıyor, “3. Nesil Yazar” alımları için başvuruları almaya başlıyoruz. Yakın zamanda ise; “Bilim Kurulu Editörü, Sosyal Medya Sorumlusu, Haber Editörü, İletişim Birimi” başvurularını almaya başlayacağız (bizi takip etmeye devam edin).

3. Nesil Yazar alımı için başvurularda dikkat edilmesi gereken bazı ön koşullarımız mevcuttur. Tüm ön koşullarımızın yerine getirilmesi, başvuru formunun “özenle ve dikkatle” doldurulması gerektiğini bilmenizde fayda olacaktır. Başvurular, tüm koşullar yerine getirilmediği sürece işleme alınmayacaktır.

3. Nesil Yazar başvurusu için bilmeniz gerekenler ve ön koşullarımız…
  • Başvuru formuna “gmail.com” uzantılı mail adresinizle kayıt olmanız, tüm kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Farklı mail adresiyle başvuru yapan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.
  • İletişim kanalı olarak kullandığımız, “whatsapp ve gmail” uygulamalarının düzenli olarak kullanılması ve takip edilmesi gerekmektedir.
  • Başvuru yapan yazar adayları, başvuruları kabul edildikten sonra “3. Nesil Deneme” grubuna dahil olacaklardır.
  • Deneme grubuna kabul edilen yazar adayları; “ilk 20 gün içinde, tüm kurallarımıza uygun olarak, en az 2 adet makale yazmayı” kabul etmiş varsayılır. Deneme sürecinden sonra ise; “her 20 günde en az 1 adet makale yazmayı, aksi takdirde kadrodan uzaklaştırılacağını” kabul ettiği varsayılır. (Kabul edildiğiniz takdirde, gereken bilgiler iletişim ekibimiz tarafından sizlere bildirilecektir.)
Açılışımızın ve yayın hayatımızın 4. ayı itibariyle, 37 uzman kadromuz ve 117 geleceğin diyetisyeni ile yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Çalışmalarıyla aramızda bulunmak isteyen, kalitemize varlıklarıyla kalite katacak olan; geleceğin diyetisyeni ve mezun diyetisyenler için “3. nesil yazar” alımları için başvurular;
  • 02.09.18 (00:00) – 09.09.18 (00:00) tarihleri arasında açık kalacaktır.
  • Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Bilimin ışığında hareket eden, mesleğine aşık, önce insan sağlığını benimseyen, tüm “Beslenme ve Diyetetik” öğrenci/mezunlarını aramızda görmekten onur duyacağız.

– BirBes Yönetim

Uyarı! BirBes.com içeriklerinin bir bölümü veya tamamı, BirBes. com – Beslenme Biliminin Geleceği’nin daha önceden yazılı izni ve onayı alınmadan kopyalanamaz, yayımlanamaz, hiçbir ortamda kaydedilemez, değiştirilemez ve uyarlanamaz. Bütün yasal haklar saklıdır.
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir