Ücretsiz Online Diyet Çekilişi – 2

Kurban Bayramı Sonrası, BirBes Diyetisyenleri'nden Kaçırılmaz Online Diyet Çekilişi Fırsatı

91

BirBes Diyetisyenleri olarak sponsor olup, yazarlarımız ve diyetisyenlerimizle birlikte ikincisini düzenlediğimiz “Ücretsiz Online Diyet” çekilişini siz değerli takipçilerimize sunmaktan onur duyuyoruz🧚🏻‍♀️

💕 Bayramda ipin ucunu kaçıranlar, bu çekiliş tam sizlik!🎉

🎁🎁🎁TOPLAM 8 KİŞİYE 1 AYLIK ÜCRETSİZ ONLİNE DİYET!🎁🎁🎁

Çekilişe Katılmak İçin Yapılması Gerekenler:

🍏Şans 1: @dyttugcetrn instagram hesabını takip etmek, buradaki ilgili postu beğenerek bir arkadaşınızı etiketlemek ve @birbescom hesabını takip etmek✨ (istediğiniz kadar yorum yapabilirsiniz🎉, ne kadar çok yorum o kadar çok şans!❤️) (Sadece Şans 1’i uygularsanız “2 kişiye 1 aylık ücretsiz online diyet” çekilişine katılmaya hak kazanırsınız).

🍏Şans 2: @dyt.melikepekcan instagram hesabını takip etmek, buradaki ilgili postu beğenerek bir arkadaşınızı etiketlemek ve @birbescom hesabını takip etmek✨ (istediğiniz kadar yorum yapabilirsiniz🎉, ne kadar çok yorum o kadar çok şans!❤️) (Sadece Şans 2’yi uygularsanız “2 kişiye 1 aylık ücretsiz online diyet” çekilişine katılmaya hak kazanırsınız).

🍏Şans 3: @dyt.mervesahin instagram hesabını takip etmek, buradaki ilgili postu beğenerek bir arkadaşınızı etiketlemek ve @birbescom hesabını takip etmek✨ (istediğiniz kadar yorum yapabilirsiniz🎉, ne kadar çok yorum o kadar çok şans!❤️) (Sadece Şans 3’ü uygularsanız “2 kişiye 1 aylık ücretsiz online diyet” çekilişine katılmaya hak kazanırsınız).

🍏Şans 4: @stayfiteatdeliciouss instagram hesabını takip etmek, buradaki ilgili postu beğenerek bir arkadaşınızı etiketlemek ve @birbescom hesabını takip etmek (istediğiniz kadar yorum yapabilirsiniz🎉, ne kadar çok yorum o kadar çok şans!❤️) (Sadece Şans 4’ü uygularsanız “2 kişiye 1 aylık ücretsiz online diyet” çekilişine katılmaya hak kazanırsınız).

  • Hatırlatma: 4 farklı şans maddesindeki işlemleri yaparak şansınızı 4’e katlayabilir, toplam 8 kişiye 1 aylık ücretsiz online diyet çekilişine katılabilirsiniz! İster sadece 1’ini yapın, ister 4’ünü de. Karar sizin🎉
Son Katılım Tarihi: 23 Ağustos 2019 – Cuma🌸

Kazananlar 24 Ağustos Cumartesi günü ilgili hesaplardan açıklanacaktır🎉

Herkese bol şans, şans sizinle olsun✨💕

Uyarı! BirBes.com içeriklerinin bir bölümü veya tamamı, BirBes. com – Beslenme Biliminin Geleceği’nin daha önceden yazılı izni ve onayı alınmadan kopyalanamaz, yayımlanamaz, hiçbir ortamda kaydedilemez, değiştirilemez ve uyarlanamaz. Bütün yasal haklar saklıdır.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir