III. ULUSAL BESLENME VE DİYETETİK ÖĞRENCİ KONGRESİ - TITANIC BUSINESS GOLDEN HORN

Titanic Business Golden Horn, misafirlerine 17 katlı özgün mimarisi ile beklentilerin ötesinde bir konaklama deneyimi vaad ediyor.

Yedi tepeli şehir İstanbul’un, yüksek tepelerinden birinde konumlanan otel; Marmara Denizi ve Adalardan, Tarihi Yarımada; Ayasofya, Sultanahmet, Haliç ve iş merkezi Maslak’a kadar uzanan, panoramik manzarası ile konuklarına şehri bir bakışta keşfetme fırsatı sunuyor.

İstanbul’un hızla gelişmekte olan semti Bayrampaşa’daki 5 yıldızlı otel; havaalanları, iş merkezleri, dünya markalarının yer aldığı alışveriş merkezleri ile eğlence mekanlarına alternatifli yollar ve toplu taşıma araçlarıyla kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Misafirler, yoğun İstanbul trafiğine çözüm olarak, otelin hemen yakınındaki duraklara gün boyu ücretsiz shuttle servisiyle konforlu bir şekilde ulaşacakları metro ve tramvaydan faydalanabiliyor. Otel, Avrupa ile Anadolu yakalarını birbirine bağlayan 3. köprünün de bağlantı yolları üzerinde bulunuyor.

Titanic Business Golden Horn, sunduğu konaklama keyfinin yanı sıra; Executive Lounge hizmeti, lezzet durakları, BeFine Sports & Spa, seçkin davet ve toplantılar için farklı büyüklükteki tam donanımlı 11 toplantı ve 1 balo salonu ile şehrin en özel adresleri arasında yer alıyor.

Ulaşım

Ulaşım seçeneklerine ulaşmak için tıklayınız.